Aktualności
 
Legia liczy na duże pieniądze…
 
27. sierpnia 2018, 04:55
 
Cały czas trwają negocjacje pomiędzy Legią Warszawa a CSKA Moskwa w kwestii transferu Sebastiana Szymańskiego. Mistrz Polski chce zarobić na sprzedaży nastoletniego pomocnika kilka milionów euro.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

O tym, że rozmowy trwają, informuje rosyjski serwis championat.com. Rosjanie są zdecydowanie na transfer młodego legionisty, ale wciąż nie mogą dojść z Legią do ostatecznego porozumienia w kwestii ceny. Mistrz Polski nie zamierza tanio oddać swojego najwyżej obecnie wycenianego zawodnika.

– Wszystko wyjaśni się w ciągu najbliższych dni. Jeśli kluby dojdą do porozumienia, ustalimy warunki kontraktu indywidualnego Sebastiana z CSKA – mówi rosyjskiemu serwisowi David Mannaseh z agencji "Stelar", reprezentującej Szymańskiego.

Młody pomocnik nie znalazł się w kadrze meczowej Legii na spotkanie z Wisłą Płock. Wyrobił także w ostatnich dnach rosyjską wizę. – Negocjacje trwają do dziesięciu dni. Sebastian chce zostać zawodnikiem CSKA – stawia sprawę jasno agent zawodnika warszawskiego zespołu. Pieniądze ze sprzedaży Szymańskiego, pozwoliłyby Legii zasypać dziurę budżetową, która powstała po fatalnym występie zespołu w obecnej edycji europejskich pucharów.

 
 
Słowa kluczowe: szymanski | legia | cska | moskwa | mannaseh
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
Dziura w budżecie to jedno, ale jak po sprzedaży jedynego kreatywnego pomocnika Legia załata tą wyrwę sportową?<br /> A trzeba nadmienić, że w zimie lub po sezonie (koniec kontraktów) Legię opuści kilku zawodników: Radović, Hamalainen, Eduardo, Pasquato i daj Boże Astiz, Pazdan, Mączyński i Kucharczyk.
 
 
RS dodał(a), w poniedziałek 27. sierpnia 2018 o godzinie 14:21