Aktualności
 
Transfer z Legii "last minute"?!
 
14. sierpnia 2018, 14:11
źródło: tuttomercatoweb.com
 

W ostatnich dniach letniego okienka transferowego, Legia może stracić Michała Pazdana. Obrona reprezentacji Polski jest poważnym kandydatem do zasilenia włoskiego Cagliari.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćNie jest tajemnicą, że Pazdan od dłuższego czasu chce odejść z Legii i spróbować swoich sil poza granicami kraju. Do tej pory jednak nie udawało się znaleźć chętnego, który zapłaciłby za legionistę kwotę odstępnego, którą ma zapisaną w kontrakcie. Ostatnio jednak mistrz Polski jest skłonny puścić 30-latka za mniej niż 2,5 miliona euro.

Zainteresowanie Pazdanem regularnie zgłaszają kluby tureckie, ale do konkretów nie dochodzi. Inna sprawa, że sam piłkarz nie jest do końca przekonany, czy akurat ten kierunek jest tym, w którym chciałby podążyć. Być może jednak nie będzie musiał się dłużej zastanawiać, bo wkrótce może dostać ofertę, która będzie mu pasowała o wiele bardziej.

Perspektywa gry we włoskiej Serie A byłaby z pewnością dla reprezentanta Polski kusząca. Zdanie włoskich mediów, zainteresowanie ze strony Cagliari jest poważne i sprawa ma się rozstrzygnąć bardzo szybko We Włoszech okienko transferowe jest otwarte jeszcze tylko do piątku. Do tego czasu, transfer Pazdana, musiałby zostać dopięty na ostatni guzik…

 
 
Słowa kluczowe: pazdan | legia | cagliari
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz