Aktualności
 
Legia sprzeda swoją gwiazdę… w promocji!
 
30. lipca 2018, 10:24
źródło: własne
 

To już tylko kwestia najbliższych dni. Michał Pazdan wkrótce rozstanie się z Legią i spróbuje swoich sił w zagranicznym klubie. Wszystko wskazuje na to, że w Turcji. Kilka tamtejszych klubów jest zainteresowanych ściągnięciem reprezentanta Polski.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćPazdan ma w swoim kontrakcie z Legią wpisaną kwotę odstępnego, w wysokości 2,5 miliona euro. Wiadomo jednak, że raczej nikt nie wyłoży takich pieniędzy za obrońcę reprezentacji Polski. Przy Łazienkowskiej doskonale zdają sobie z tego sprawę. Co więcej nikt nie myśli już o tym, żeby zatrzymywać go na siłę w zespole mistrza Polski. Legia jest gotowa "puścić" Pazdana nawet za milion euro.

Promocyjna cena sprawia, że reprezentant Polski stał się łakomym kąskiem transferowym. Szczególnie dla klubów tureckich, z Konyasporem na czele. Miejscowe kluby od dawna mają na swojej liście życzeń Pazdana, ale nikt nie kwapił się wykładać za niego kwoty zapisanej w kontrakcie. Co innego, jeśli cena została znacząco obniżona.

Dla Pazdana to już naprawdę ostatnia okazja do tego, żeby wyjechać z polskiej ekstraklasy. Sam zawodnik od dłuższego czasu nie ukrywa, że chciałby opuścić Legię. Wygląda na to, że tym razem uda mu się w końcu dopiąć swego.

 
 
Słowa kluczowe: pazdan | legia | konyaspor | mioduski | klafuric
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz