Aktualności
 
Brazylijczyk z Legii ma dość!
 
20. lipca 2018, 05:32
źródło: globoesporte.globo.com
 
Tylko do końca roku piłkarzem Legii będzie Eduardo. Weteran, który miał być wielką gwiazdą warszawskiego zespołu, nie mieści się w kadrze meczowej mistrza Polski. Były reprezentant Chorwacji chce wracać do Brazylii.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

Eduardo trafił do Legii w przerwie zimowej, namówiony do przeprowadzki do warszawy przez byłego trenera zespołu z Łazienkowskiej Romeo Jozaka. Były zawodnik m.in. Arsenalu i Szachtara Donieck miał być wielkim wzmocnieniem siły ofensywnej aktualnego mistrza Polski. Tymczasem szybko okazało się, że z dawnej sławy zostało tylko nazwisko. Eduardo nie był w stanie wywalczyć sobie miejsca w podstawowym składzie Legii. Do tej pory nie strzelił dla drużyny ze stolicy ani jednego gola.

Kontrakt Eduardo jest ważny do końca roku i już wiadomo, że przedłużenia współpracy nie będzie. Obie strony nie widzą sensu dalszego pobytu byłego reprezentanta Chorwacji w Legii. Sam piłkarz czuje, że nie jest w stanie dawać już tego, czego się po nim oczekuje. Deklaruje chęć powrotu do Brazylii i najprawdopodobniej zakończenia kariery.

35-latek chce teraz poświecić się rodzinie. – Po rozstaniu z Legią będą chciał zamieszkać w Rio de Janeiro. Chciałbym poświęcać zdecydowanie więcej czasu niż do tej pory moim dzieciom. Chcę im zaoszczędzić kolejnych przeprowadzek – powiedział Eduardo.

 
 
Słowa kluczowe: eduardo | legia | jozak | klafuric | arsenal | szachtar | donieck
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz