Aktualności
 
W Płocku znaleźli następcę Jose Kante!
 
18. lipca 2018, 13:29
 

Po sześciu latach przerwy, piłkarzem Wisy Płock, ponownie został Ricardinho. 28-ltni brazylijski napastnik podpisał z "Nafciarzami" dwuletni kontrakt.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćBrazylijczyk jest w Płocku doskonal znany i dobrze wspominany. Jego dobra postawa w barwach "Nafciarzy" spowodowała, że zgłosiła się po niego Lechia Gdańsk, w której napastnik kontynuował występy w naszej ekstraklasie. Klub z Trójmiasta zarobił na jego transferze do Sheriffa Tiraspol 350 tysięcy euro.

Teraz 28-latek ma wypełnić lukę w ataku Wisły po odejściu Jose Kante do Legii Warszawa. Ricardinho w ostatnim sezonie występował najpierw w Crvenej Zvezdzie Belgrad, a ostatnie pół roku spędził w rosyjskim FC Tosno. Niestety, jego zespół nie zdołał uniknąć spadku z miejscowej ekstraklasy. Jego kontrakt z poprzednim klubem miał szansę zostać przedłużony tylko w przypadku utrzymania na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Rosji.

Największe sukcesy Ricardinho odnosił w barwach Sheriffa. Zdobywał z tym klubem mistrzostwo Mołdawii, a także dwukrotnie Puchar tego kraju. Dwa razy zostawał również król strzelców miejscowych rozgrywek.

 
 
Słowa kluczowe: ricardinho | wisla | plock | sheriff | tosno | kante
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz