Aktualności
 
Carlitos zdecydował, gdzie chce grać!
 
4. lipca 2018, 03:54
 
Już w najbliższych dniach ma wyjaśnić się kwestia przyszłości króla strzelców poprzedniego sezonu ekstraklasy. O Carlitosa starają się Legia i Lech Poznań. Ale napastnik Wisły Kraków, chce przeprowadzić się do zespołu mistrza Polski.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

Carlitos nie chce dłużej występować w Wiśle. Początkowo wydawało się, że hiszpański snajper trafi do zagranicznego klubu. Interesował się nim Real Saragossa, ochotę na jego usługi miało także Dinamo Zagrzeb. Ostatecznie jednak, do konkretów nie doszło. W związku z tym, do licytacji przystąpiły legia i Lech. Wisła, która na gwałt potrzebuje solidnego zastrzyku gotówki, zeszła z ceny i jest gotowa sprzedać Carlitosa za milion euro.

Na taki wydatek stać zarówno Legię, jak i Lecha. W obu klubach Hiszpan jest mile widziany. To od niego ma zależeć, gdzie ostatecznie trafi. Wygląda jednak na to, że Hiszpan już zdecydował, że chce dołączyć do zespołu mistrza Polski. Klub z Łazienkowskiej złożył konkretna ofertę pozyskania Carlitosa, która ma zostać lada chwila przyjęta przez "Białą Gwiazdę".  Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie, to król strzelców ekstraklasy, już pod koniec tygodnia może pojawić się na testach medycznych w Warszawie.

Dla Legii pozyskanie napastnika stało się priorytetem po tym, jak zabiegowi ablacji musiał poddać się Jarosław Niezgoda. Młody napastnik będzie niezdolny do gry przynajmniej przez dwa miesiące. A w tym czasie Legię Czekaja mecze w europejskich pucharach, w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. Carlitos, który pokazał się z bardzo dobrej strony w barwach Wisły, byłby z pewnością sporym wzmocnieniem dla drużyny prowadzonej przez trenera Deana Klafuricia.

 
 
Słowa kluczowe: carlitos | legia | lech | poznan | wisla | krakow | klafuric | niezgoda
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz