Aktualności
 
Legia licytuje się z rosyjskimi klubami?!
 
24. stycznia 2018, 14:20
źródło: futbolas.lt
 
Według litewskich mediów, Legia Warszawa nie zrezygnowała ze starań o pozyskanie Fedora Cernycha z Jagiellonii Białystok. Mistrz Polski jest jednak tylko jednym z klubów, które starają się o transfer Litwina. W grze są także trzy rosyjskie kluby…

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

O transferze Cernycha do Rosji, głośno jest od dłuższego czasu. Wydawało się, że jego przejście do Dynama Moskwa jest już w zasadzie przesądzone. Jednak agent reprezentanta Litwy zdradza, że nic nie jest jeszcze przesądzone, bo o jego klienta starają się także Legia, Ural Jekaterynburg i Anży Machaczkała. Chociaż odejście Cernycha z Jagiellonii jest przesądzone, to wciąż nie wiadomo na sto procent, gdzie wiosną zagra gwiazda "Jagi".

Według menedżera Cernycha, Jagiellonia chce na nim zarobić 400 tysięcy euro. Biorąc pod uwagę, że w czerwcu kończy mu się kontrakt, "Jaga" nie może żądać zbyt dużych pieniędzy. Samemu piłkarzowi najbliżej do Dynama Moskwa, ale rosyjski klub, jak do tej pory, nie doszedł do porozumienia z Jagiellonią. Dynamo ma dawać za Cernych jedynie 300 tysięcy euro, a korzystniejsze oferty są gotowe złożyć Ural, Anży i… Legia.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz