Aktualności
 
Chorwacki skrzydłowy trafi do Cracovii!
 
11. stycznia 2018, 14:37
 
Trener Cracovii Michał Probierz chce wiosną mieć do dyspozycji nowych skrzydłowych. Obok Denissa Rakelsa, ma nim zostać także Antonini Culina. 25-letni Chorwat kilka dni temu rozwiązał kontrakt z Lugano i przechodzi badania medyczne w Krakowie.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

Jeśli tylko Culina przejdzie pozytywnie testy medyczne, podpisze kontrakt z "Pasami". W jego przypadku badania są ważne, bo niedawno leczył poważną kontuzję kolana, która wykluczyła go z gry na wiele miesięcy. Od tej pory jego kariera została zahamowana. Do momentu odniesienia urazu, był jednym z wiodących graczy Lugano. Po powrocie do zdrowia nie zdołał jednak ponownie przebić się do podstawowego składu.

Kilka dni emu zdecydował się na rozwiązanie kontraktu ze szwajcarskim klubem. Szybko odnalazł się w Krakowie, gdzie ma wzmocnić ekipę Cracovii. Razem z Rakelsem, ma stanowić wiosną o sile ofensywnej "Pasów". Po nieudanej jesieni, trener Probierz chce przebudować przednie formacje swojego zespołu. W swoim dorobku, Culina ma występy także w HNK Rijeka, którego jest wychowankiem, a także we włoskich Spezii i Varese.

 
 
Słowa kluczowe: culina | cracovia | lugano | probierz | rakels
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz