Aktualności
 
Polski napastnik łączony z Dumą Katalonii!
 
5. września 2018, 10:38
źródło: Il Secolo XIX
 

Wystarczyły trzy występy w barwach Genoi, a Krzysztof Piątek już jest przymierzany do… Barcelony. Polak miał zwrócić na siebie uwagę skautów katalońskiego klubu, którzy mają go teraz obserwować w najbliższych meczach reprezentacji Polski.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćByły snajper Cracovii jest objawieniem początku sezonu we Włoszech. W trzech pierwszych występach w drużynie Genoi, polski napastnik zdobył siedem goli. Włoski media już piszą i mówią o nim jako o "nowym Lewandowskim". Z każdym kolejnym meczem, fascynacja Piątkiem wzrasta. Już teraz wiadomo, że jego udziałowi w spotkaniach reprezentacji Polski z Włochami i Irlandią będzie towarzyszyło spore zainteresowanie.

Według włoskich mediów, były napastnik Cracovii trafił nawet na radar wysłanników Barcelony, którzy także zwrócili uwagę na świetny początek polskiego snajpera we Włoszech. Na razie nie wiadomo ile w tym prawdy, ale w Genui już zacierają ręce i cieszą się z tego, jak świetny interes zrobili. Genoa zapłaciła Cracovii za transfer Piątka cztery miliony euro, ale teraz prezydent włoskiego klubu Enrico Preziosi jest przekonany, że wkrótce zarobi na 23-letnim polskim napastniku kilka razy więcej.

 
 
Słowa kluczowe: piatek | genoa | cracovia | barcelona | preziosi
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz