Aktualności
 
W Cracovii lecą pierwsze głowy…
 
16. grudnia 2017, 12:55
 
Cracovia ma za sobą fatalną jesień. Prezes Janusz Filipiak zapowiada, że nie zwolni trenera Michała Probierza, ale to nie znaczy, że zimą nie dojdzie do rozliczeń. Szatnię "Pasów" czeka kolejna czystka. Już podjęto pierwsze decyzje personalne.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

Jeszcze przed ostatnim spotkaniem w tym roku, Cracovia zdecydowała się ogłosić koniec współpracy z zawodnikami, których wkład w grę zespołu ograniczał się jesienią do epizodów. Chodzi o Sebastiana Stebleckiego i Deleu. Pierwszy z nich zagrał raptem w dwóch spotkaniach, natomiast Brazylijczyk w pięciu. Przy Kałuży uznano, że dłużej nie będą potrzebni. Obaj piłkarze dostali wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów.

Kolejnym graczem, który opuści "Pasy" jest Tomas Vestenicky. Co prawda Cracovia nie rezygnuje ze słowackiego napastnika definitywnie, ale były zawodnik Romy ma zostać wypożyczony do innego klubu. Piłkarz, za którego nie tak dawno pod Wawelem wyłożono dwa miliony złotych, nie jest ulubieńcem trenera Probierza. Jesienią miał kłopoty, żeby znajdować się w kadrze meczowej. W efekcie na boisku spędził zaledwie 56 minut.

 
 
Słowa kluczowe: cracovia | deleu | steblecki | vestenicky | probierz | filipiak
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz