Aktualności
 
Piast już bez swojego lidera...
 
23. lipca 2017, 12:16
źródło: własne
 
Radosław Murawski już oficjalnie przestał być zawodnikiem Piasta Gliwice. Młodzieżowy reprezentant Polski trafił do włoskiego Palermo. Piast zarobił na jego transferze 650 tysięcy euro.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćTyle wynosiła kwota odstępnego wpisana w kontrakt Murawskiego z gliwicki klubem. Murawski niedawno przedłużył umowę z Piastem, co mogło sugerować, że przynajmniej w najbliższej przyszłości, zamierza dalej reprezentować barwy gliwickiego klubu. Tymczasem "Muraś" już od dłuższego czasu prowadził negocjacje z Palermo. Dzięki nowemu kontraktowi, Piast zabezpieczył swoje interesy i w ten sposób zapewnił sobie całkiem pokaźny zarobek.

Spadkowicz z Serie A buduje zespół, który pozwoli na szybki powrót do elity włoskiego futbolu. Jednym z celów transferowych był właśnie młodzieżowy reprezentant Polski. O możliwym odejściu Murawskiego mówiło się już zimą, ale ostatecznie rundę wiosenną spędził w Piaście. 23-letni pomocnik został powołany do reprezentacji Polski na niedawny turniej Euro U-21. Zgrał jednak tylko w ostatnim meczu fazy grupowej przeciwko Anglii. Z klubem z Sycylii podpisał trzyletni kontrakt.
 
 
Słowa kluczowe: murawski | piast | gliwice | palermo | wdowczyk
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz