Aktualności
 
PAOK znowu osłabi Legię?
 
19. czerwca 2017, 14:22
źródło: sportdog.gr
 
Zimą PAOK Saloniki podebrał Legii Aleksandara Prijovicia, teraz ostrzy sobie zęby na Michała Pazdana. 29-letni obrońca reprezentacji Polski zajmuje pierwsze miejsce na liście życzeń greckiego klubu.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćPAOK przed nowym sezonem zamierza wzmocnić przede wszystkim defensywę. Jednym z tych, który miałby zapewnić nową jakość, jest właśnie Pazdan. Obrońcę Legii mocno poleca działaczom z Salonik jego były kolega z warszawskiego klubu – Prijović. Pytany przez działaczy PAOK=u o Pazdana, świeżo upieczony reprezentant Serbii wystawił mu wysokie noty.

Ale greckie media podkreślają, że pozyskać reprezentanta Polski nie będzie łatwo. Po pierwsze dlatego, że po okolicznościach transferu Prijovicia, relacje pomiędzy oboma klubami nie są najlepsze. Po drugie, obrońca Legia ma w swoim kontrakcie wpisaną kwotę odstępnego w wysokości 2,5 miliona euro. Tyle klub z Salonik nie zamierza płacić. Grecy liczą jednak, że uda się zbić cenę za Pazdana i będzie można go pozyskać za mniejsze pieniądze.
 
 
Słowa kluczowe: pazdan | legia | paok | saloniki | prijovic
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz