Aktualności
 
Teraz Legia albo Lechia?!
 
6. maja 2017, 13:51
źródło: własne/Bild
 

Hannover 96 zamierza zrezygnować z usług Artura Sobiecha. Napastnikowi reprezentacji Polski kończy się latem kontrakt z niemieckim klubem i wszystko wskazuje na to, że nie zostanie przedłużony.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćSobiech pozostał w ekipie Hannoveru po spadku z Bundesligi i miał być wiodącą postacią w drużynie z AWD-Arena. Polak został nawet wicekapitanem zespołu, ale za wiele mu to nie pomogło. Działacze i sztab szkoleniowy "96-stek" są zawiedzeni postawą polskiego napastnika w obecnym sezonie i nie zamierzają przedłużać wygasającego latem kontraktu.

To oznacza, że były snajper Ruchu Chorzów i Polonii Warszawa, będzie do wzięcia za darmo. W Niemczech, po nieudanym pobycie w barwach Hannoveru, 27-latkowi raczej trudno będzie znaleźć nowego pracodawcę. Dlatego najbardziej prawdopodobnym kierunkiem jest powrót do polskiej ekstraklasy. Sam piłkarz już kilka miesięcy temu sygnalizował, że takie rozwiązanie wchodzi w grę.

Tutaj chętnych na usługi Sobiecha nie powinno zabraknąć. Już zimą, przymiarki pod jego zatrudnienie, czyniły Legia Warszawa i Lechia Gdańsk. Ostatecznie "Sobi" pozostał w ekipie Hannoveru, ale zarówno Legia i Lechia, latem znowu będą szukały wartościowego napastnika. Teraz o pozyskanie reprezentanta Polski będzie dużo łatwiej, bo nie trzeba będzie za niego płacić ani złotówki.

 
 
Słowa kluczowe: sobiech | legia | lechia | gdansk | hannover
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz