Aktualności
 
Nowy napastnik w Piaście
 
2. lutego 2017, 19:33
autor: Adrian Zieliński
źródło: własne/piast-gliwice.eu
 

Nowym napastnikiem Piasta Gliwice został Łukasz Sekulski. 26-letni piłkarz został wypożyczony do zespołu wicemistrza Polski z Jagiellonii Białystok.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćSekulski był zimą celem transferowym kilku klubów ekstraklasy i I ligi. Jesień spędził na wypożyczeniu do Korony Kielce i był jednym z najjaśniejszych punktów tego zespołu. W Kielcach chcieli go zatrzymać także na wiosnę, ale strony nie dogadały się co do warunków i "Sekul" w rundzie rewanżowej nie zagra w ekipie prowadzonej przez trenera Macieja Bartoszka.

Zobaczymy go za to w Piaście Gliwice, który doszedł do porozumienia z Jagiellonią w kwestii wypożyczenia byłego napastnika Stali Stalowa Wola do końca obecnego sezonu. W umowie znalazł się także zapis o możliwości przeprowadzenia latem transferu definitywnego.

- W każdym z klubów, w których występowałem, starałem się dać z siebie maksimum możliwości i pomagać jej zdobywać punkty. Akurat zdarzyło się tak, że w meczu Korony z Piastem strzeliłem gola gliwiczanom i spotkanie zakończyło się podziałem punktów – mówi Sekulski. - Liczę, że teraz piłka będzie wpadać do siatek rywali – dodaje.

 
 
Słowa kluczowe: sekulski | piast | gliwice | jagiellonia | korona | kielce
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz