Aktualności
 
Legia jeszcze kogoś sprowadzi!
 
31. stycznia 2017, 16:13
autor: Adrian Zieliński
źródło: legia.net
 

Okienko transferowe w większości lig europejskich zamyka się o północy, ale u nas trwać będzie w najlepsze. W Legii liczą, że piłkarze, którym nie udało się sfinalizować transferów, będą teraz przychylnym okiem patrzyli na możliwość gry w Warszawie.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćJednym z głównych celów jest napastnik Espanyolu Barcelona Felipe Caicedo. - Myśleliśmy o nim, ale nie z naszej winy nie udało nam się jeszcze tego sfinalizować. Nie są to łatwe rozmowy, taki piłkarz ma wiele propozycji, również tych z dalekiego wschodu, z którymi nie jesteśmy w stanie finansowo konkurować. Jeszcze oficjalnie nie podpisał z nikim nowej umowy i jest zainteresowany zmianą klubu. Zobaczymy, jak to się dalej potoczy – cytuje dyrektora sportowego Legii Michała Żewłakowa serwis legia.net.

Były kapitan Legii odniósł się także do sprawy ewentualnego odejścia Michała Kucharczyka. Skrzydłowy warszawskiego zespołu ma propozycję z Lokomotivu Moskwa. - Sprawa ewentualnego transferu Michała Kucharczyka jest w toku, nie wiadomo co będzie z Michałem Pazdanem – cały czas pojawiają się różne zapytania. Musimy być czujni, musimy być gotowi. Dziś kończy się okienko transferowe na zachodzie, ale u nas trwa jeszcze przez miesiąc i jeśli coś komuś nie wyszło, to być może my będziemy mogli na tym skorzystać. Na pewno coś jeszcze może się wydarzyć. Kucharczyk dziś trenuje z nami i to oznacza, że jest bliżej tego by z nami został – podsumował Żewłakow.

 
 
Słowa kluczowe: legia | zewlakow | caicedo | kucharczyk | pazdan
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
Kupować najlepszych zawodników z Polski, Słowacji, Czech i pozamiatane na rynku.
 
 
RS dodał(a), w środę 1. lutego 2017 o godzinie 12:26