Aktualności
 
Agenci gwiazdy Legii w drodze do Warszawy!
 
18. stycznia 2017, 14:02
autor: Adrian Zieliński
źródło: se.pl
 

Przedstawiciele Vadisa Odjidjy-Ofoe w ciągu najbliższych godzin mają pojawić się na Legii i rozmawiać na temat przyszłości swojego klienta. Wygląda na to, że kibice mistrza Polski nie mają jednak powodów, żeby się martwić...
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćCo prawda w Belgii coraz częściej pojawiają się doniesienia o zainteresowaniu miejscowych klubów gwiazdą Legii. Tymczasem okazuje się, że Vadis czuje się w Warszawie na tyle dobrze, że wcale nie myśli o szybki transferze. Wręcz przeciwnie, jest na tyle zadowolony, że nie ma nic przeciwko temu, żeby zostać w drużynie obecnego mistrza Polski na dłużej.

Obecny kontrakt Vadisa obowiązuje do końca czerwca 2018 roku. Agenci Odjidjy-Ofoe przyjadą jednak do Warszawy, żeby negocjować nową umowę belgijskiego pomocnika. Na takie rozwiązanie zdecydowany jest nie tylko sam Vadis, ale także jego przedstawiciele, którzy uważają, że przejście do Legii było świetnym posunięciem.

Po nieudanej próbie podboju Anglii, Odjidja-Ofoe bardzo szybko odbudował formę w warszawskim klubie. Dzięki Legii pokazał się w Lidze Mistrzów, na wiosnę będzie miał okazję powalczyć z mistrzem Polski w fazie pucharowej Ligi Europy. Według agentów Odjidji-Ofoe, nie ma żadnych powodów do tego, żeby na gwałt szukać mu innego klubu.

 
 
Słowa kluczowe: vadis | odjidja | ofoe | legia | magiera | henrotay | gent
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz