Aktualności
 
Odstrzelony z Cracovii...
 
16. stycznia 2017, 21:33
autor: Adrian Zieliński
źródło: własne
 

Wiosną nie zobaczymy w barwach Cracovii Mateusza Wdowiaka. 20-letni skrzydłowy "Pasów" zdecydował się na zrobienie kroku w tył i najbliższą rundę spędzi w Sandecji Nowy Sącz.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćWdowiak jesienią nie należał do ulubieńców trenera Jacka Zielińskiego. Grał zwykle "ogony" i nie mógł przebić się do podstawowego składu ekipy "Pasów". Młody piłkarz przegrywał w oczach szkoleniowca rywalizację i niewiele wskazywało na to, że wiosną miałoby się to zmienić. Tym bardziej, że Cracovia pozyskała nowego skrzydłowego Jaroslava Mihalika. Ze Słowakiem wiążą przy Kałuży wielkie nadzieje, więc przynjamniej na razie, Wdowiakowi trudno byłoby z nim konkurować o miejsce na boisku.

Dlatego Wdowiak najbliższe pół roku ma spędzić na zapleczu ekstraklasy. W Sandecji Nowy Sącz ma mieć zdecydowanie większe szanse na regularne występy, niż w Cracovii. Skrzydłowy "Pasów" już rozpoczął treningi z nowym zespołem. Wkrótce Cracovię mają opuścić kolejni zawodnicy, których w swoim zespole nie widzi trener Zieliński. Szkoleniowiec "Pasów" zamierza odchudzić nieco kadrę drużyny w porównaniu z rundą jesienną.

 
 
Słowa kluczowe: wdowiak | cracovia | sandecja | zielinski | mihalik
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz