Aktualności
 
Wychowanek wraca do Legii
 
4. stycznia 2017, 09:44
źródło: własne
 

Swoją szansę u Jacka Magiery dostanie Rafał Makowski. Młody pomocnik był jesienią wypożyczony do I-ligowej Pogoni Siedlce. Teraz wraca na Łazienkowską i ma powalczyć o miejsce w składzie.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćMakowski zdążył już zaistnieć w pierwszy zespole Legii. Za kadencji trenera Henninga Berga, młody gracz dość regularnie dostawał szanse. Wszystko zmieniło się, kiedy szkoleniowcem warszawskiego zespołu został Stanisław Czerczesow. Zmieniło się na niekorzyść, bo nie jest tajemnicą, że Rosjanin nie przepadał za piłkarzami wyszkolonymi w akademii Legii.

Potem Makowski doznał poważnego urazu który wyeliminował go z gry na dłużej Kiedy doszedł do zdrowia late ubiegłego roku został wypożyczony do Pogoni Siedlce. Reprezentant Polski w kategorii U-20, w rundzie jesiennej na zapleczu ekstraklasy, rozegrał 16 spotkań a Pogoń z nim w składzie, była jedną z rewelacji obecnego sezonu.

Teraz jednak trener Magiera zdecydował, że chce mieć Makowskiego do dyspozycji przynajmniej podczas zimowych przygotowań. Jeżeli w ich trakcie przekona do siebie szkoleniowca mistrza Polski, zostanie w zespole. Jeśli okaże się ze nie jest jeszcze gotowy do gry w ekstraklasie, być może zostanie ponownie wypożyczony.

 
 
Słowa kluczowe: makowski | legia | pogon | siedlce | berg | czerczesow
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz