Aktualności
 
Szybki powrót do Lechii...
 
29. grudnia 2016, 17:05
źródło: własne
 

Tylko kilka miesięcy potrwa przygoda Michała Maka z Arminią Bielefeld. 25-letni skrzydłowy nie może przebić się w niemieckim drugoligowcu i zimą wróci do gdańskiej Lechii, z której jest wypożyczony.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćMak po kontuzji przegrywał latem rywalizację o podstawowy skład Lechii u trenera Piotra Nowaka. Dlatego dostał zgodę na czasowy transfer do Arminii. Były skrzydłowy GKS-u Bełchatów został wypożyczony do niemieckiego klubu do końca sezonu. Ale wszystko wskazuje na to, ze jego powrót nastąpi znacznie szybciej. Mak będzie prawdopodobnie do dyspozycji Piotra Nowaka już w rundzie wiosennej.

"Maczek" nie zdołał się przebić w Arminii. Jego jesienny bilans to zaledwie jeden występ w 2. Bundeslidze. Na boisku spędził tylko 42 minuty. W związku z tym, klub z Bielefeld najchętniej skróciłby wypożyczenie Maka i już w styczniu odesłał z powrotem do Gdańska. Jeśli do tego dojdzie, skrzydłowy będzie musiał zacisnąć zęby i walczyć o miejsce w składzie Lechii lub szukać powoli nowego klubu..

 

 
 
Słowa kluczowe: mak | lechia | gdansk | arminia | bielefeld | nowak
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz