Aktualności
 
Pierwszy transfer Legii dogadany!
 
28. grudnia 2016, 13:21
źródło: własne
 

Wygląda na to, że po półrocznej przerwie, ponownie zawodnikiem Legii będzie Artur Jędrzejczyk. Na Twitterze, swoim zwyczajem, prezes Legii Bogusław Leśnodorski podał inicjały nowego zawodnika, które jasno sugerują że chodzi o "Jędzę".
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćJędrzejczyk trafi do Legii tym razem na zasadzie transferu definitywnego. Wcześniej, w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu, reprezentant Polski był tylko wypożyczony z FC Krasnodar. Mistrz Polski miał latem prawo wykupienia "Jędzy", ale kwota 1,3 miliona euro była dla warszawskiego klubu zbyt wysoka. Teraz jednak sytuacja się zmieniła, bo Legia jest bogatsza o pieniądze zarobione na Lidze Mistrzów.

Wydatek ponad miliona euro na reprezentanta Polski nie jest już aż tak dużym obciążeniem dla budżetu stołecznego klubu. Dlatego transakcja może dojść do skutku. Jędrzejczyk to ważny piłkarz dla Legii, bo jest bardzo uniwersalny. Nominalną jego pozycją jest prawa obrona ale z powodzeniem może występować także po lewej stronie, jak i na środku defensywy.

Jego sprowadzenie może oznaczać, że Legię opuści Bartosz Bereszyński. Prawy obrońca warszawskiego zespołu ma kilka propozycji m.in. z Aston Villi, Sampdorii Genue i Pesacry i wiele wskazuje na to że z jednej z nich skorzysta.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz