Aktualności
 
Reprezentant Polski zostaje w Lechii
 
26. października 2016, 16:21
źródło: lechia.pl
 

Lechia Gdańsk doszła do porozumienia z Jakubem Wawrzyniakiem w kwestii podpisania nowego kontraktu. Obrońca reprezentacji Polski związał się z liderem tabeli ekstraklasy do końca czerwca 2018 roku.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćPoprzednia umowa Wawrzyniaka wygasała z końcem obecnego sezonu. Doświadczony zawodnik pełni w zespole trenera Piotra Nowaka ważną rolę i jest jednym z podstawowych graczy. Dlatego w Gdańsku chcieli go zatrzymać na dłużej. Wawrzyniak zaakceptował warunki przedstawione przez działaczy Lechii i zdecydował się przedłużyć kontrakt. Nowa umowa obowiązuje do czerwca 2018 roku, ale znalazł się w niej zapis o możliwości prolongowania jej o kolejny rok.

- Bardzo się cieszę z faktu, że moja umowa z klubem została przedłużona. Kiedy przychodziłem do Lechii mówiłem, że chcę walczyć z drużyną o najwyższe cele w Ekstraklasie i w tym sezonie jesteśmy na dobrej drodze, by tak się stało. Zdaję sobie sprawę, że do realizacji moich planów jest jeszcze daleko, ale zrobię wszystko, by osiągnąć z Lechią sukces. Bardzo dobrze mieszka mi się w Gdańsku, gdzie na każdym kroku spotykam się z oznakami sympatii. Bardzo dobrze czuje się tutaj również moja rodzina, co także było jednym z czynników, który zdecydował o tym, by pozostać w Lechii na dłużej - powiedział na łamach oficjalnej strony Wawrzyniak.

 
 
Słowa kluczowe: wawrzyniak | lechia | gdansk | nowak
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz