Aktualności
 
Prezes Legii zdradza kulisy letnich transferów
 
13. września 2016, 11:52
źródło: TVP Sport
 

To było szalone okienko transferowe w wykonaniu działaczy Legii. A już szczególnie ostatnie dni, kiedy dość nieoczekiwanie, mistrz Polski był bardzo aktywnym graczem na rynku. Rabka tajemnicy w programie "4-4-2" chylił prezes Bogusław Leśnodorski.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćOkazuje się, że Legia została w ostatnich godzinach letniego okienka transferowego nieco zaskoczona. - Zaczęliśmy prowadzić rozmowy z trzema graczami ofensywnymi – Vako, Rado i Nagym. Nauczeni tym, że nigdy wszystko się nie udaje, zostaliśmy zaskoczeni, rozmowy ze wszystkimi zakończyły się pomyślnie, dlatego najmłodszy z nich został jeszcze na Węgrzech – opowiada szef warszawskiego klubu.

Prezes Legii wypowiedział się także na temat tego, w jaki sposób wygląda szukanie kandydatów do wzmocnienia zespołu. - Trener wspólnie z dyrektorem sportowym definiują swoje potrzeby pod kątem profilu zawodników i pozycji, na jakie są potrzeby. Tanio w okienku transferowym nie było, ale wierzymy, że za jakiś czas będziemy mogli powiedzieć, że było warto. Na papierze Legia wygląda bardzo dobrze, teoretycznie dawno już nie było tak silnej drużyny w Polsce – twierdzi Leśnodorski.

Sternik warszawskiego klubu wyjaśnia także, dlaczego Legia nie zdecydowała się na zatrzymanie Igora Lewczuka. - Dostał fajną ofertę, byłoby to nie fair gdybyśmy mu nie pozwolili na dalszy rozwój. Przyszedł za niego Jakub Czerwiński. Niestety, przystosowanie się innych zawodników z polskiej ligi do gry w Legii, zwykle trochę czasu zajmuje – mówi prezes Legii.

 
 
Słowa kluczowe: lesnodorski | legia | kazaiszwili | radovic | nagy | lewczuk | hasi | zewlakow
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (3) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
Legia żenada!!!
 
 
kuki dodał(a), w środę 14. września 2016 o godzinie 21:16
 
powiało muslimskim potem
 
 
dwa dodał(a), we wtorek 13. września 2016 o godzinie 19:35
 
Przy tym trenerze, to nawet sprowadzenie czołowych zawodników Realu Madryt , Barcelony czy MU nic by nie dało. Największym trasferem na który oczekują kibice LEGII , to wytransferowanie z LEGII, celebrytę udającego jej trenera, oraz osób odpowiedzialnych za jego /celebryty/ sprowadzeniem .
 
 
Trampek dodał(a), we wtorek 13. września 2016 o godzinie 17:43