Aktualności
 
Legionista w tempie błyskawicznym w Cracovii!
 
31. sierpnia 2016, 19:45
źródło: własne
 

Po Igorze Lewczuku, kolejny obrońca opuścił Legię Warszawa. Tym razem z warszawskim klubem rozstał się Tomasz Brzyski. Doświadczony zawodnik rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron i po kilku godzinach związał się z Cracovią.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćBrzyski od czasu meczu przeciwko Arce Gdynia znajdował się w Legii na cenzurowanym. Znalazł się w gronie trzech zawodników, do których w Legii mieli najwięcej pretensji. Oprócz niego, w takiej samej sytuacji znaleźli się Jakub Rzeźniczak i Stojan Vranjes. Bośniaka Legia właśnie zesłała do rezerw i chce się go pozbyć z klubu, Brzyskiego już pożegnano. Szansę na pozostanie w Legii ma tylko "Rzeźnik".

Brzyski zgodził się na rozwiązanie kontraktu z warszawskim klubem, który pierwotnie miał obowiązywać do końca sezonu. Podjęcie decyzji z pewnością ułatwiła mu konkretna propozycja ze strony Cracovii. Pod Wawelem "Brzytwa" podpisał umowę do końca czerwca przyszłego roku. W zespole trenera Jacka Zielińskiego, od dłuższego czasu brakowało typowego lewego obrońcy, po tym jak groźnej kontuzji doznał Paweł Jaroszyński. Lukę po nim ma teraz wypełnić Brzyski.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz