Aktualności
 
Znowu transfer z Benfiki do Lechii!
 
29. sierpnia 2016, 16:06
źródło: własne/lechia.pl
 

Nowym piłkarzem Lechii został kolejny gracz Benfiki Lizbona. Po Stevenie Vitorii, kontrakt z gdańskim klubem podpisał 20-letni środkowy obrońca Joao Nunes.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćNunes nie zdołał się w tym sezonie przebić do kadry pierwszego zespołu Benfiki Lizbona, a gra w rezerwach nie interesowała go na dłuższą metę. Dlatego rozglądał się od jakiegoś czasu za nowym klubem. 20-latek już kilka dni temu zaakceptował propozycję, którą złożyła mu Lechia. Teraz do porozumienia doszły także oba kluby. Nunes podpisał z gdańskim klubem trzyletni kontrakt i wkrótce dołączyć do zespołu prowadzonego przez trenera Piotra Nowaka.

Nunes dwa lata temu uczestniczył z reprezentacją Portugalii do 19 lat w mistrzostwach Europy tej kategorii wiekowej. Gracz Benfiki miał miejsce w podstawowym składzie, a jego drużyna wywalczyła srebrny medal. 20-latek najczęściej gra jako środkowy obrońca, ale w razie potrzeby może także występować po prawej stronie bloku defensywnego. Starało się o niego kilka klubów, ale podobno Nunes od początku zdecydowany był, że chce spróbować swoich sił w Lechii.

 
 
Słowa kluczowe: nunes | lechia | gdansk | benfica | nowak | vitoria
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
JUż w Lechii mieli też byłego młodzieżowego reprezentata Portugalii i nie mogli się go pozbyć.Kolejny ogórek którego wypierze pralnia w Lechii.Kiedyś to mógł grać w rezerwach a tych teraz nie ma w Lechii to będzie grzał ławę albo będą trybuny.Chyba jest słaby bo nawet kluby portugalskie go nie chciały a on opowiada śmieszne rzeczy że chce grać w Lechii.
 
 
or dodał(a), w poniedziałek 29. sierpnia 2016 o godzinie 21:45