Aktualności
 
Legia zaszaleje z transferami, jak awansuje do Ligi Mistrzów?!
 
3. sierpnia 2016, 14:51
źródło: Piłka Nożna
 

Jeden z właścicieli Legii Dariusz Mioduski dał do zrozumienia, że jeśli mistrzowi polski uda się awansować do Ligi Mistrzów, w ostatniej chwili zespół może zostać jeszcze wzmocniony przez batalią w elitarnych rozgrywkach.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćMioduski podkreślił, że w obecnym składzie, Legia miałaby problem, żeby rywalizować z najlepszymi zespołami w Europie. - Na pewno jednak staralibyśmy się walczyć. Nie wykluczałbym też transferów last minute. Tyle że też w ramach rozsądku. Bo gdyby nawet udało się awansować do Ligi Mistrzów i sięgnąć po bonus wynoszący prawie 13 milionów euro, to mamy sporo wydatków strategicznych, ważniejszych niż wygranie jednego meczu w fezie grupowej tych rozgrywek – powiedział właściciel Legii w wywiadzie dla tygodnika "Piłka Nożna".

Mioduski zaznacza jednak, że wszystkie ruchy transferowe, muszą być robione z głową, żeby nie wpędzić klubu w tarapaty finansowe. - Chłodna głowa i rozsądek są potrzebne przy prowadzeniu klubu. W tym roku mamy plany związane z budową ośrodka treningowego i dodatkowych boisk, są kwestie prowadzenia innych sekcji sportowych, ważnych dla warszawiaków, w które inwestujemy, podobnie jak w rozwój zaplecza medycznego. Zresztą kiedy patrzę na kluby, które szalały bez opamiętania, to niestety nie ma im czego zazdrościć – podkreśla właściciel warszawskiego klubu.

 
 
Słowa kluczowe: legia | mioduski | lesnodorski
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (2) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
Po dzisiejszym meczu "szaleństwo" w Legii należy rozpocząć od ...wyrzucenia w trybie natychmiastowym obecnego trenera i człowieka, który tego trenera sprowadził do klubu. To co gra Legia, to jest piach przysypany mułem. A przy tym trenerze to tacy zawodnicy jak Messi czy Ronaldo przestali by być piłkarzami. Berg przy obecnym trenerze to był gwiazdą trenerską, wyprzedzającą obecnego trenera o lata świetne.
 
 
Dośćtego dodał(a), w czwartek 4. sierpnia 2016 o godzinie 01:02
 
To jest wypowiedź w stylu .... " Jak obecnie wygrasz Formułę 1 jadąc Fiatem 126p, to następnym razem otrzymasz ... Fiata 125p" Nic dodać nic ująć panie Mioduski - psy szczekają , a karawana jedzie dalej. Powodzenia
 
 
Trampek dodał(a), w środę 3. sierpnia 2016 o godzinie 18:56