Aktualności
 
Legia zarobi na piłkarzu, którego... dawno sprzedała
 
27. lipca 2016, 09:51
źródło: Super Express
 

W styczniu 2015 roku Arsenal wykupił z Legii Krystiana Bielika, płacąc za niego 1,75 miliona euro. Młody zawodnik może Legii przynieś lada chwile dodatkowe zyski. Wystarczy, że podpisze nowy kontrakt z Arsenalem.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćDziałacze "Kanonierów" chcą Bielikowi zaproponować nową umowę, bo są bardzo zadowoleni z postępów, jakie robi polski zawodnik. To bardzo dobra wiadomość nie tylko dla samego zainteresowanego, ale także Legii. Zgodnie z zapisami umowy pomiędzy oboma klubami, w przypadku zawarcia nowego kontraktu z Bielikiem, Arsenal będzie musiał dopłacić obecnemu mistrzowi Polski 250 tysięcy euro.

To nie koniec zysków, jakie w przyszłości Legii może przynieść Bielik. W przypadku transferu Bielika z Arsenalu do innego klubu na jej konto wpłynie kolejne pół miliona euro. Mimo, że wychowanek Górnika Konin już dawno opuścił Warszawę, to może jeszcze długo być źródłem dodatkowych pieniędzy dla Legii.

Przypomnijmy, że Bielik latem został włączony do kadry pierwszego zespołu Arsenalu i wyjechał z nim na przedsezonowe zgrupowanie do USA. W ekipie obecnego mistrza Polski przed transferem do zespołu "Kanonierów", zdążył rozegrać zaledwie pięć meczów. Ale nie przeszkodziło mu to stać się prawdziwą żyłą złota dla klubu z Łazienkowskiej który pozyskał go z Lecha Poznań za jedyne... 50 tysięcy złotych.

 
 
Słowa kluczowe: bielik | arsenal | legia | wenger | lech | poznan
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz