Aktualności
 
Podpora Korony blisko innego klubu ekstraklasy
 
9. czerwca 2016, 14:48
źródło: własne
 
W przyszłym sezonie nie zobaczymy już w barwach Korony Vlastimira Jovanovicia. Doświadczony pomocnik nie dogadał się z kieleckim klubem w kwestii przedłużenia kontraktu i trafi prawdopodobnie do Termaliki Bruk-Bet Nieciecza.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować Jovanović do końca miał nadzieję, że zostanie w Koronie. Rozmowy toczyły się od dłuższego czasu, ale cały czas rozbijały się o kwestie finansowe. Bośniak do końca wierzył, że uda się dogadać, jednak działacze Korony nie znaleźli środków, żeby zapewnić mu w umowie podobne uposażenie, jak do tej pory. "Jova" był jednym z najlepiej zarabiających graczy w Koronie, której obecnie nie stać na utrzymanie zawodników, którzy mieli najwyższe kontrakty.

Jednak Jovanović prawdopodobnie zostanie w ekstraklasie. Jego usługami zainteresowanych jest kilka polskich klubów, z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza na czele. Działacze "Słoników" cierpliwie czekali na finał rozmów 31-letniego zawodnika z Koroną. Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, żeby Bośniak związał się z nowym klubem. Z kolei w Kielcach będą próbowali załatać dziurę po odejściu Jovanovicia, znalezieniem tańszej opcji w środku pomocy.

 
 
Słowa kluczowe: jovanovic | korona | kielce | termalica | nieciecza
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz