Aktualności
 
Lech ma już następcę Linettego?!
 
22. maja 2016, 00:40
źródło: własne
 
Działacze Lecha mają już wytypowaną listę piłkarzy, którzy mogliby zastąpić Karola Linettego. Reprezentant Polski prawdopodobnie jeszcze przed rozpoczęciem Euro 2016 zostanie wytransferowany. W jego miejsce może przyjść Radosław Majewski.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

Listę życzeń otwiera Majewski, który już kilka razy znajdował się w orbicie zainteresowań "Kolejorza". Ostatni raz rok temu, kiedy odchodził z Nottingham Forest. Wtedy jednak były reprezentant Polski wybrał kierunek grecki. Wylądował w dość przeciętnym klubie z tego kraju – Verii. Zespół z Majewskim w składzie bez większych problemów zdołał utrzymać się w lidze. A przy Bułgarskiej wrócił pomysł zatrudnienia byłego gracza Groclinu Grodzisk Wielkopolski i Polonii Warszawa.

30-letni Majewski to zdaniem poznańskich działaczy zawodnik o podobnej charakterystyce do Linettego. Tyle, że jego karierą w ostatnim czasie wstrząsały poważne turbulencje. Dopiero w Grecji "Maja" powoli staje na nogi. Ale jego kontrakt z Verią wygasa z końcem czerwca. Grecki klub chciałby zatrzymać Polaka na kolejny sezon, ale nie wiadomo, czy Majewski nie będzie jednak wolał wrócić do polskiej ekstraklasy, jeśli dostanie konkretna ofertę z Lecha.

 
 
Słowa kluczowe: majewski | lech | poznan | veria | linetty
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
Ale heca!!.Może zrobią drużynę dziadków leśnych ,krasnali już mają teraz kompletują dziadków,jest już Dudka teraz potrzeba innych.Amica idzie na miszcza.
 
 
or dodał(a), w niedzielę 22. maja 2016 o godzinie 17:49