Aktualności
 
Doświadczony bramkarz wróci do ekstraklasy?
 
18. maja 2016, 12:57
źródło: record.xl.pt
 

To koniec przygody Pawła Kieszka z Estoril Praia. Portugalski klub zdecydował, że nie przedłuży kontraktu z polskim bramkarzem. Być może 32-letni golkiper, po wielu latach spędzonych w zagranicznych ligach, powróci do polskiej ekstraklasy.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćW Estorilu Kieszek broni od dwóch sezonów. Trafił do niego z Vitorii Setubal, ale jego kontrakt wygasa z końcem czerwca. Portugalski klub już zdradził, że nie zamierza przedłużać współpracy z polskim bramkarzem. "Kiechu" ma na swoim koncie 63 spotkania w barwach "canarinhos", jak nazywani są w piłkarze Estorilu. W obu sezonach, które spędził w tym zespole, był podstawowym golkiperem

Ale działacze uznali, że chcą postawić od nowego sezonu na kogoś innego. Kieszek będzie zatem dostępny za darmo, co powinno pomóc mu w znalezieniu nowego klubu. W Portugalii ma wyrobioną markę. Oprócz Estorilu i wspomnianej Vitorii Setubal, był także zawodnikiem FC Porto. Zaliczył też epizod w holenderskiej Rodzie Kerkrade.

Niewykluczone jednak, że doświadczony bramkarz powróci do Polski. Przed laty zaliczył w ekstraklasie 25 występów w barwach Polonii Warszawa. Być może teraz będzie miał szansę powiększyć ten dorobek.

 
 
Słowa kluczowe: kieszek | estoril | vittoria | setubal | polonia | warszawa
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz