Aktualności
 
Nie tylko Czesi opuszczą Piasta Gliwice
 
6. maja 2016, 13:16
źródło: własne
 

Działaczy Piasta czeka pracowite lato. Coraz mniej wskazuje na to, że w następnym sezonie piłkarzami zespołu z Gliwic będą Kamil Vacek i Martin Nespor. Ale to nie jedyne osłabienia, jakie mogą czekać śląski klub po zakończeniu sezonu.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćDo opuszczenia Piasta przymierza się także jego kapitan Radosław Murawski. 22-latek notuje bardzo udany sezon i mimo młodego wieku, charakteryzuje się na boisku bardzo dojrzałą i odpowiedzialną postawą. Pozostaje trochę w cieniu Vacka, od którego w gliwickim zespole zależy najwięcej, ale ze swoich zadań, szczególnie w destrukcji, wywiązuje się bez zarzutu. Doceniają to kibice Piasta, których "Muraś" jest ulubieńcem.

Może się jednak okazać, że fani gliwickiego zespołu będą mogli oklaskiwać go tylko do końca obecnego sezonu. Latem Murawski może zmienić barwy klubowe. Na meczach Piasta w ostatnim czasie gości wielu skautów rożnych klubów i jednym z nazwisk, które zapisują w swoich notesach, jest z pewnością właśnie to należące do kapitana śląskiego zespołu. W jego przypadku raczej w grę wchodzi transfer zagraniczny. Sam piłkarz także daje do zrozumienia, że chętni spróbowałby swoich sił w silniejszej lidze, niż polska ekstraklasa.

 
 
Słowa kluczowe: murawski | piast | gliwice | vacek | nespor | latal
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz