Aktualności
 
Kolejny czołowy piłkarz opuści Koronę?!
 
3. maja 2016, 14:54
źródło: własne
 

Nie tylko Airam Cabrera i Kamil Sylwestrzak. Latem z Koroną może się rozstać lider drugiej linii kieleckiego zespołu Vlastimir Jovanović. Bośniakowi kończy się kontrakt i niewiele wskazuje na to, żeby strony doszły do porozumienia w sprawie nowego.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćW Koronie bardzo chętnie widzieliby Jovanovicia także w przyszłym sezonie. Problemem jest jednak to, że środkowy pomocnik jest najlepiej zarabiającym piłkarzem w zespole. Co miesiąc inkasuje ponad 40 tysięcy złotych. Kieleckiego zespołu nie stać już jednak pensje na podobnym poziomie. Dlatego Bośniak zostanie w Kielcach tylko pod warunkiem, że zgodzi się podpisać nową umowę, w której jego zarobki zostaną zmniejszone.

Jovanović także podkreśla, że chętnie pozostałby w Koronie. Ale na znaczną obniżkę apanaży na pewno się nie zgodzi. Tym bardziej, że bez trudu powinien znaleźć nowego pracodawcę w Polsce, gdzie pewnie mógłby liczyć na podobne albo nawet większe pieniądze, niż te, które zarabia obecnie w zespole prowadzonym przez trenera Marcina Brosza. Niewykluczone więc, że latem Koronę opuści trzech kluczowych graczy z każdej formacji.

Oprócz Jovanovicia, niemal przesądzone jest już odejście prawego obrońcy Kamila Sylwestrzaka i napastnika Airama Cabrery. A to nie wszystko, bo umowy kończą się jeszcze kilku innym zawodnikom i nie wiadomo czy dojdą oni do porozumienia w kwestii podpisania nowych.

 
 
Słowa kluczowe: jovanovic | sylwestrzak | cabrera | korona | kielce | brosz
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz