Aktualności
 
Polski piłkarz w zespole mistrza Anglii?
 
3. maja 2016, 09:37
źródło: "The People"
 

Latem zespół świeżo upieczonego mistrza Anglii – Leicester City, opuści Marcin Wasilewski. Ale "Lisy" jednak mogą sięgnąć po innego polskiego zawodnika – Bartłomieja Drągowskiego. Jak informują brytyjskie media, bramkarz "Jagi"jest na ich liście życzeń.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćLatem menedżer Leicester Claudio Ranieri będzie rozglądał się za nowym bramkarzem, który miałby zostać numerem dwa po Kasprze Schmeichelu i konkurować z nim o miejsce w podstawowym składzie. Głównym kandydatem do tej roli, zdaniem angielskich mediów, jest właśnie Dragowski. Bramkarz Jagiellonii prawdopodobnie po zakończeniu obecnego sezonu opuści "Jagę" i przeniesie się do zagranicznego klubu. Być może jego nowym pracodawcą zostanie Leicester City.

18-letni golkiper spisywał się rewelacyjnie w poprzednim sezonie, w którym na dobre wdarł się do podstawowego składu zespołu z Białegostoku i niemal od razu zwrócił na siebie uwagę całej piłkarskiej Europy. Oglądać bramkarza Jagiellonii przyjeżdżali skauci najróżniejszych klubów z czołowych lig na naszym kontynencie.

W tym sezonie Drągowski nie prezentuje się już tak dobrze, jak w ubiegłym, ale nadal jest uważany, że jednego z najzdolniejszych golkiperów młodego pokolenia w Europie. Jagiellonia wycenia swojego bramkarza na minimum trzy miliony euro.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz