Aktualności
 
Reprezentant Polski bohaterem głośnego transferu?!
 
11. kwietnia 2016, 12:32
źródło: calcionews24.com
 
Tym razem chodzi o Macieja Rybusa, którym zdaniem włoskich mediów, zainteresował się jeden z gigantów Serie A – Inter Mediolan. Polakowi latem kończy się kontrakt z Terekiem Grozny, co oznacza że będzie do wzięcia za darmo.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćRybus już jakiś czas temu zapowiedział, że nie przedłuży umowy z klubem z Czeczenii. Wydawało się, że ta deklaracja spowoduje, że zmieni barwy już zimą, bo to będzie ostatnia okazja dla Tereka, żeby zarobić jeszcze co nieco na reprezentancie Polski. Tak się jednak nie stało, w Groznym uznano, że więcej pożytku będzie z tego, iż Rybus pozostanie do końca sezonu zawodnikiem miejscowego zespołu.

A ofert nie brakowało. Zainteresowane sprowadzeniem byłego skrzydłowego Legii Warszawa, było m.in. angielskie Middlesbrough. Zmierzający pewnie do Premier League zespół był gotowy sięgnąć po "Rybkę", ale ostatecznie oferta nie była na tyle atrakcyjna, żeby skusić reprezentanta Polski. Rybus postanowił pozostać w Tereku i dopiero latem poszukać nowego pracodawcy.

Zgodnie z oczekiwaniami, chętni do "przejęcia" byłego legionisty, już ustawiają się w kolejce. I to nie byle jacy bo wśród zainteresowanych Polakiem, jest Inter Mediolan. Klub z San Siro zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli Serie A, ale w przyszłym sezonie ma być jeszcze silniejszy. Pomóc mają w tym wzmocnienia, które są planowane w trakcie letniego okienka transferowego. Kandydatem do gry na lewej obronie włoskiego zespołu ma być właśnie Rybus, dla którego z pewnością perspektywa gry w Interze, byłaby kuszącą opcją.
 
 
Słowa kluczowe: rybus | inter | mediolan | terek | grozny | middlesbrough
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz