Aktualności
 
Icardi jednak w Paryżu
 
22. maja 2020, 22:06
autor: Rafał Kępa
 
Mauro Icardi przechodził do Paryża, by zostać legendą PSG. Jednak nie wszystko szło po jego myśli. Wygląda na to że jednak dostanie szansę, by tak się stało.

Icardi miał zastąpić Edinsona Cavaniego, ale zrobił to tylko w niewielkim stopniu. Zaledwie 12 bramek w 20 meczach ligowych, to nie wynik snajpera, który miał zapewnić ekipie sukces nie tylko w lidze krajowej, ale także Lidze Mistrzów. Co prawda tam szło mu lepiej (5 bramek w 6 meczach), ale wydawało się, że PSG nie zdecyduje się na jego wykup, bo do końca sezonu Icardi jest tylko wypożyczony do PSG.

Działacze mistrza Francji zdecydowali się jednak złożyć pierwszą ofertę. Jak donosi Sky Italia zaproponowali klubowi z Mediolanu 50 milionów euro plus 10 milionów w ewentualnych bonusach.  To kwota zdecydowanie niższa niż ta zawarta w umowie wypożyczenia, bo tam widnieje 70 milionów euro. 

Co ciekawe możliwa jest nietypowa wymiana między klubami. Inter rozważa bowiem złożenie oferty kontraktu Edinsonowi Cavaniemu, któremu kończy się kontrakt.

 
 
Słowa kluczowe: mauroicardi | psg | intermediolan | edinsoncavani
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
Przeczytaj również zamknij okno