Aktualności
 
"Lewy" zdecydował o swojej przyszłości?!
 
29. marca 2016, 13:23
źródło: Sport Bild
 

Zdanie niemieckiej gazety "Sport Bild", Robert Lewandowski ustalił warunki nowego kontraktu z Bayernem Monachium. Kapitan reprezentacji Polski ma podpisać umowę z mistrze Niemiec do końca czerwca 2021 roku.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćJeśli te informacje się potwierdzą, będzie to oznaczało, że Lewandowski planuje jednak związać swoja przyszłość z Bayernem na dłużej. W ostatnich tygodniach mnóstwo było spekulacji na temat ewentualnego transferu polskiego napastnika do Realu Madryt czy Manchesteru City. Jeśli jednak kapitan reprezentacji Polski złoży podpis pod nowa umową z bawarskim klubem, da czytelny sygnał, że late raczej nigdzie się nie wybiera.

Nowy kontrakt zagwarantuje "Lewemu" jeszcze lepsze warunki finansowe, niż ma to miejsce obecnie. Działacze Bayernu konsekwentnie deklarowali, że o transferze polskiego napastnik nie może być mowy. Sam piłkarz nie chciał wypowiadać się na temat swojej przyszłości, ale z otoczenia Lewandowskiego napływały sygnały, że z tym Realem "jest coś na rzeczy". Ale wygląda na to, że to jednak cały czas Bayern był priorytetem.

 
 
Słowa kluczowe: lewandowski | bayern | real | madryt | manchester | city
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz