Aktualności
 
Najgłośniejszy "transfer" zimy!
 
19. marca 2016, 14:52
źródło: futbolnews.pl
 
Cezary Kucharski nie jest już menedżerem Bartosza Kapustki. Młody piłkarz reprezentacji Polski i gwiazda Cracovii zdecydowała się związać z agencją BMG-Sport, której główną postacią jest Bartłomiej Bolek, menedżer m.in. Łukasza Piszczka.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćWalka o Kapustkę toczyła się od kilku miesięcy. Młodemu reprezentantowi Polski kończyła się umowa z Kucharskim, co zmobilizowało innych agentów na rynku, do próby "przejęcia" gorącego "towaru". Sytuacja kilkakrotnie zmieniała się jak w kalejdoskopie. Raz wydawało się, że gracz "Pasów" przedłuży umowę z "Kucharzem", innym razem znowu wszystko wskazywało na to, że ich drogi się rozejdą.

Gra toczyła się o niebagatelną stawkę, bo już latem, na transferze Kapustki do zagranicznego klubu, będzie można nieźle zarobić. Pomocnik reprezentacji Polski już teraz jest wyceniany na kilka milionów euro a niewykluczone, że po Euro 2016, na które gwiazda Cracovii ma duże szanse pojechać, jego wartość jeszcze wzrośnie. Prowizja od transakcji z udziałem Kapustki będzie więc naprawdę godna.

Ostatecznie walkę o umowę z reprezentantem Polski wygrał Bartłomiej Bolek, który w swojej stajni ma także m.in. Piszczka, Piotra Zielińskiego, Łukasza Skorupskiego, Adriana Mierzejewskiego czy młodego bramkarza Kamila Grabarę, który kilka tygodni temu przeszedł z Ruchu Chorzów do Liverpoolu. Dotychczasowa współpraca Kapustki z Kucharskim została zakończona.

 
 
Słowa kluczowe: kapustka | kucharski | cracovia | bolek
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz