Aktualności
 
Były bramkarz Lecha Poznań "na lodzie"?!
 
14. marca 2016, 16:33
źródło: stv.tv
 

Nie tak miała wyglądać przygoda Macieja Gostomskiego w Glasgow Rangers. Były bramkarz Lecha nie zagrał w barwach szkockiego klubu ani razu i po dwóch miesiącach pobytu w "The Gers", chcą mu podziękować za współpracę.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćGostomski zdecydował się nie przedłużać w grudniu umowy z Lechem poznań i związał się z Glasgow Rangers do końca sezonu. Zapowiadał, że jak najszybciej chce występować w podstawowym składzie szkockiego giganta, ale rzeczywistość brutalnie zweryfikowała plany byłego golkipera "Kolejorza".

"Gostek" nie tylko ani razu nie pojawił się na boisku w barwach Rangers, ale tylko raz udało mu się zasiąść na ławce rezerwowych. W pozostałych przypadkach nie mieścił się w kadrze meczowej utytułowanego klubu, który po karnej degradacji do IV ligi powoli odbudowuje swoją pozycję w hierarchii szkockiego futbolu.

W każdym razie wygląda na to, że Gostomski nie wypełni swojego kontraktu z klubem ze Szkocji. Działacze "The Gers" chcą z nim rozwiązać kontrakt ze skutkiem natychmiastowym, nie czekając aż dobiegnie końca po sezonie. Były bramkarz Lecha najprawdopodobniej zostanie bez klubu i nie będzie mógł znaleźć sobie nowego aż do początku letniego okienka transferowego.

 
 
Słowa kluczowe: gostomski | lech | poznan | glasgow | rangers
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
"Gostomski nie wypełni swojego kontraktu z klubem ze stolicy Szkocji" Od kiedy Glasgow a nie Edynburg jest stolicą Szkocji, kretyni?
 
 
llllllol dodał(a), w poniedziałek 14. marca 2016 o godzinie 20:33