Aktualności
 
Walizka pieniędzy za reprezentanta Polski?!
 
14. marca 2016, 14:38
źródło: Daily Mail
 

Jeszcze w tym tygodniu mają rozpocząć się negocjacje pomiędzy Liverpoolem a Udinese w sprawie transferu do angielskiego klubu Piotra Zielińskiego. "The Reds" mieliby wyłożyć na sprowadzenie pomocnika reprezentacji Polski około 10 milionów euro!
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćZieliński od dłuższego czasu jest obserwowany przez skautów Liverpoolu, którzy wystawiają mu bardzo pozytywne recenzje. Polak zajmuje także jedno z czołowych miejsc na liście życzeń menedżera "The Reds" Juergena Kloppa. Niemiec jest podobno pod wielkim wrażeniem potencjału reprezentanta Polski i chce go mieć za wszelką cenę w swojej drużynie od nowego sezonu.

Zieliński drugi sezon z rzędu reprezentuje barwy włoskiego Empoli ale działacze będą musieli rozmawiać z Udinese w kwestii jego transferu. Polak jest wypożyczony do końca sezonu do swojego obecnego zespołu i latem ponownie stanie się zawodnikiem "Zebr". Ale jest już przesądzone, że jego pobyt w Udine nie potrwa długo. Zieliński ma być jednym z tych piłkarzy, którzy zostaną sprzedani.

Liverpool jest podobno gotowy natychmiast rozpocząć negocjacje i zaproponować za reprezentanta Polski około dziesięć milionów euro. To z pewnością kwota, która satysfakcjonowałaby działaczy Udinese. Pytanie tylko, czy Liverpool bęzie jedynym klubem który będzie się starał o transfer Polaka. Włoskie media donosiły niedawno, że Zielińskiemu uważnie przyglądają się także w Juventusie Turyn i Romie.

 
 
Słowa kluczowe: zielinski | liverpool | empoli | udinese | klopp
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz