Aktualności
 
Prezes Legii o Radoviciu i Cierzniaku
 
9. lutego 2016, 09:50
źródło: TOK Gra Legia
 

Według prezesa Legii Bogusława Leśnodorskiego obecne ruchy kadrowe były planowane od dłuższego czasu. Szef warszawskiego klubu odnosi się w audycji "Tok gra Legia" także do sytuacji z Miroslavem Radoviciem i Radosławem Cierzniakiem.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćLeśnodorski zapewnia, że rewolucja kadrowa w Legii nie była dziełem przypadku ani też nie była robiona pod wpływem nagłego impulsu - Większość zmian czy roszad, które zdarzyły się w tym okienku, było przemyślanych nawet rok temu. O większości zmian czy ruchów transferowych myśli się dużo wcześniej, ale nie zawsze się one udają – podkreśla prezes Legii.

Wiele kontrowersji wśród kibiców warszawskiego zespołu wywołuje sprawa związana z Miroslavem Radoviciem. Ulubieniec trybun przy Łazienkowskiej, zamiast w Legii zagra w Olimpiji Ljubljana. - "Rado" przez rok nie grał, więc ciężko by mu było się załapać do składu Legii. Zdawał sobie z tego sprawę, a dla niego priorytetem była regularna gra. Nie wiem, czy w nowym klubie ma tego gwarancję, ale jeśli tak, to podjął dobrą decyzję. Ja na jego miejscu zrobiłbym jednak inaczej – komentuje szef warszawskiego klubu.

Leśnodorski ustosunkował się też do sytuacji Radosława Cierzniaka w Wiśle Kraków, z którym Legia podpisała umowę od lipca tego roku. Doświadczony bramkarz został zesłany do rezerw przez działaczy "Białej Gwiazdy". Według prezesa Legii, postawa Wisły w tej sprawie jest niezrozumiała. - Cierzniak podpisał z nami kontrakt zgodnie z przepisami. Takie sytuacje są normalne. Na miejscu krakowskiego klubu, gdybym uważał, że sportowo się przyda, to po prostu by grał. Gdybym uważał że jest niepotrzebny, to go bym puścił wcześniej do nowego klubu – mówi Leśnodorski.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (4) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
Ej prowincjusze z grajdołków milczeć! Co to jest wisła? Znam tylko taka rzekę ktora wije sie u stóp warszawy, to o to chodzi? Kompleksiorze s rakowscy nigdy nie dorownacie LEGII a swoim zachowanie pokazujecie tylko że wam słoma z butów wystaje. Kolesia to sobie znajdz fajfusie w piaskownicy. WIELKA LEGIA zmiażdży wszystkie prowincjonalne klubiki na wiosnę i tyle. A wy biedaki s.rakowskie niedługo nie będziecie mieli na papier do "d.u.y"
 
 
dragon01 dodał(a), we wtorek 9. lutego 2016 o godzinie 13:27
 
hipokryzja goni hipokryzję....najlepsza i tak była szopka z Hamemlainenem, z którym dogadał się we wrześniu a potem se walili szopkę....
 
 
dzik dodał(a), we wtorek 9. lutego 2016 o godzinie 11:31
 
gdybym uważał że jest niepotrzebny to bym go puścił do nowego klubu niczym niepotrzebnego Radovicia na trybyny przed meczem z Ajaxem (dla niewtajemniczonych po podpisaniu kontraktu z chinczykami) :D
 
 
Adi dodał(a), we wtorek 9. lutego 2016 o godzinie 10:46
 
EJJJ KOLES... POWIEM TYLE ..... ŻYRO, VRDOLJAK ITP.... GRATULUJEMY POCZUCIA HUMORU...
 
 
~ts dodał(a), we wtorek 9. lutego 2016 o godzinie 10:01