Aktualności
 
Legia znowu wzmacnia... Zagłębie
 
23. stycznia 2016, 13:15
źródło: legia.net
 

W rundzie wiosennej, w barwach Zagłębia Sosnowiec, będzie występował jeden z największych talentów młodego pokolenia w Legii Warszawa – Robert Bartczak. Jak donosi legia.net, 19-latek w poniedziałek pojawi się na pierwszym treningu beniaminka I ligi.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćBartczak był na pierwszym zimowym zgrupowaniu legionistów na Malcie. Nie zagrał jednak ani minuty w żadnym ze sparingów. Prawdopodobnie trener Stanisław Czerczesow już podczas obozy przygotowawczego zdecydował, ze wiosną Bartczak nie będzie mu potrzebny.

Dlatego w Legii zapadła decyzja, że młody pomocnik zostanie wypożyczony do Zagłębia Sosnowiec gdzie będzie miał szansę na regularne występy. To dla niego zdecydowanie lepszy scenariusz, niż gra w rezerwach warszawskiego klubu.

Tym bardziej, że prawdopodobnie Bartczak w Zagłębiu dostanie szansę w roli typowej "10", czyli takiej, jaką docelowo przewiduje się dla niego w Legii. "Barry" powiększy kolonię legionistów w Zagłębiu. Wiosną na zasadzie wypożyczenia będą tam występować także Jakub Arak i Michał Bajdur. Oprócz nich w kadrze sosnowieckiej drużyny jest także dwóch byłych graczy stołecznego zespołu – Konrad Budek i Adrian Paluchowski.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz