Aktualności
 
Nie będzie wielkiego powrotu do Legii...
 
20. stycznia 2016, 08:38
źródło: se.pl
 

Jak donosi "Super Express", nie będzie powrotu Jakuba Koseckiego do Legii. Niemiecki Sandhausen, do którego polski skrzydłowy jest wypożyczony do końca sezonu podjął decyzję o definitywnym wykupieniu 26-letniego gracza z warszawskiego klubu.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować"Kosa" trafił na wypożyczenie do klubu z zaplecza niemieckiej Bundesligi latem ubiegłego roku. W umowie znalazł się jednak klauzula, która pozwala Sandhausen na transfer definitywny filigranowego skrzydłowego. Niemcy podjęli decyzję że z niej skorzystają. Teoretycznie mieli czas żeby to zrobić do 30 kwietnia, ale już teraz sprawa jest przesądzona.

Legia zarobi na sprzedaży jednej ze swoich niedawnych gwiazd około 400 tysięcy euro. Na większe pieniądze może liczyć też sam Kosecki. W Warszawie zarabiał około 600 tysięcy złotych, natomiast jako piłkarz Sandhausen będzie mógl liczyć prawie na trzy razy więcej czyli mniej więcej 1,5 milion złotych.

"Kosa" jak na razie na zapleczu Bundesligi rozegrał 14 meczów, w których strzelił dwa gole i zaliczył dwie asysty. Jego zespół po rundzie jesiennej plasuje się na siódmym miejscu, ze stratą siedmiu punktów do zespołu zajmującego miejsce premiowane grą w barażach o awans.

 
 
Słowa kluczowe: kosecki | legia | sandhausen
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz