Aktualności
 
Na Malcie wyjaśni się przyszłość bramkarza Legii?
 
18. stycznia 2016, 15:55
źródło: legia.net
 

Legia wciąż nie doszła do porozumienia z Duszanem Kuciakiem w sprawie przedłużenia kontraktu, który wygasa z końcem obecnego sezonu. Być może do decydujących rozmów dojdzie już podczas zgrupowania legionistów na Malcie.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćLegia przebywa na Malcie już od dobrych kilku dni, gdzie przygotowuje się do rundy wiosennej. Jednym ze znaków zapytania w drużynie trenera Stanisława Czerczesowa, jest przyszłość Duszna Kuciaka. Słowacki bramkarz otrzymał jakiś czas temu propozycję przedłużenia umowy z warszawskim klubem, ale jak do tej pory jej nie przyjął.

- Jest tutaj na Malcie dyrektor sportowy Michał Żewłakow, może będzie czas by usiąść razem i porozmawiać. Kontrakt mam ważny do czerwca i teoretycznie mamy jeszcze pięć miesięcy na rozmowy, choć oczywiście wolałbym wcześniej znać swoją przyszłość i nie myśleć już o tym, co będzie – powiedział Kuciak w rozmowie z portalem legia.net.

Latem brakarz Legii był blisko transferu do angielskiej The Championship. Słowak miał ofertę z Hull City, ale warszawski klub ją odrzucił. Kuciak dość spokojnie podchodzi do tematu ewentualnej zmiany otoczenia. - W żadnym klubie nie będę miał zagwarantowanego pierwszego składu. Ważne bym miał realne szanse na bycie numerem jeden. Nie nadaję się na zmiennika, chcę grać. Jeśli byłbym w lepszym klubie i miał siedzieć na ławce, tu poszukałbym innego rozwiązania – deklaruje golkiper Legii.

Zapis całej rozmowy z Duszanem Kuciakiem znajdziecie tutaj.

 

 
 
Słowa kluczowe: kuciak | legia | hull | zewlakow
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz