Aktualności
 
Małecki wraca na "białym koniu" do Wisły
 
14. stycznia 2016, 12:59
źródło: własne
 
Dwa lata temu niechciany, pozostawiony sam sobie i skłócony z działaczami Wisły Kraków Patryk Małecki opuszczał Kraków. Wydawało się, że definitywnie. Ale okazało się, że historia zatoczyła kolo i "Mały" ponownie będzie piłkarzem swojej ukochanej drużyny.
O tym, że czas Małeckiego w Pogoni Szczecin dobiega końca, wiadomo było od dawna. Piłkarzowi w czerwcu wygasała umowa z "Portowcami" i nikt nie zamierzał przedłużać współpracy z krnąbrnym zawodnikiem. Tym bardziej że pod koniec rundy jesiennej podpadł trenerowi Czesławowi Michniewiczowi nie podając mu ręki, kiedy szkoleniowiec Pogoni zdecydował się zdjąć go z boiska.


W Szczecinie przyjęto więc z ulgą fakt, że Małecki chciał rozstać się z klubem pół roku przed wygaśnięciem kontraktu. Szybko załatwiono formalności związane z rozwiązaniem umowy za porozumieniem stron. Już wtedy "Mały" wiedział, że jest blisko powrotu do "Białej Gwiazdy". W krakowskim klubie nie ma już praktycznie nikogo z kim zadarł "Mały", więc nie miał kto blokować jego powrotu.

Umowa została zawarta do końca czerwca 2018 roku. Miejmy nadzieję, że powrót na "stare śmieci" pozwoli Małeckiemu na powrót do formy z najlepszych swoich czasów w Wiśle. Formy, do której od dłuższego czasu nawet się nie zbliżył...
 
 
Słowa kluczowe: malecki | wisla | krakow | pogon | szczecin | michniewicz
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz