Aktualności
 
Miał podbić ekstraklasę, ale... nie wyszło
 
27. grudnia 2015, 10:36
źródło: vlasko
 
Jan Vlasko jak na razie furory w polskiej Ekstraklasie nie zrobił. 25-letni piłkarz Zagłębia Lubin w pierwszej części sezonu zawodził. Niewykluczone, że zimą wróci tam, skąd przyszedł.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćVlasko do ekipy "Miedziowych" dołączył latem. Z jego transferem wiązano w Lubinie spore nadzieje. Wymieniano go nawet jako przyszłą gwiazdę ligi. Na zapowiedziach jednak się skończyło. Słowak w pierwszej części rozgrywek zawodził. Tylko trzykrotnie wybiegał w podstawowym składzie Zagłębia. Rundę jesienną zakończył bez bramki, tylko z jedną asystą.

Jego kontrakt z obecnym klubem obowiązuje do 30 czerwca 2018 roku. Jednak nie jest wykluczone, że w najbliższym czasie Vlasko zmieni otoczenie. Pomocnik być może zimą wróci do Spartaka Trnava, z którego przyszedł do polskiej ligi.

Klub z Trnavy ma spore problemy z obsadą pozycji rozgrywającego i chce sprowadzić z powrotem Vlasko. 25-latek miałby do Spartaka trafić na zasadzie półrocznego wypożyczenia. Co ciekawe, słowacki zespół jest także zainteresowany innym zawodnikiem z polskiej ligi - Robertem Jeżem z Górnika Zabrze.
 
 
Słowa kluczowe: vlasko | zaglebie | lubin | trnava
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz