Aktualności
 
Michał Żyro sprzedany z Legii!
 
21. grudnia 2015, 16:41
źródło: Twitter/własne
 

Jak donosi na Twitterze dziennikarz "Daily Telegraph" John Percy, Michał Żyro został właśnie piłkarzem Wolverhamptonu. Legia zdecydowała się sprzedać swojego skrzydłowego za 350 tysięcy funtów.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćKoniec zamieszania wokół Michała Żyry. Skrzydłowy warszawskiego zespołu odchodzi z Legii. Jego nowym klubem będzie Wolverhampton, który gra na zapleczu Premier League. Legia zarobi na nim około 350 tysięcy funtów, czyli pól miliona euro. Biorąc pod uwagę, że za pół roku kończyła mu się umowa z warszawskim klubem, nie jest to zła cena.

Żyro jeszcze dzisiaj ma przejść testy medyczne. To o tyle ważne, że ostatnio borykał się z kontuzją i przechodził operację. Z jego zdrowiem ma być jednak już wszystko w porządku. Pod koniec rundy jesiennej wrócił do kadry meczowej Legii, wszedł nawet w dwóch spotkaniach z ławki rezerwowych. Później jednak znowu z niej wypadł, bo trener Stanisław Czerczesow dał mu czas na zastanowienie się nad swoją przyszłością.

W pewnym momencie istniało realne zagrożenie, że Żyro może wylądować w rezerwach warszawskiego zespołu, bo nie chciał podpisać nowego kontraktu z warszawskim zespołem. Przy Łazienkowskiej podejrzewano nawet, że piłkarz potajemnie podpisał już kontrakt z innym klubem, który zacznie obowiązywać od lata przyszłego roku.

W takim wypadku Legia nie zarobiłaby na nim ani złotówki. Okazało się, że udało się jednak wypracować najlepsze rozwiązanie dla wszystkich stron. Wszystko wskazuje na to, że Żyro rozstanie się z Legią jeszcze w tym roku i wzmocni Wolverhampton, który interesował się nim od dłuższego czasu.

 
 
Słowa kluczowe: zyro | legia | wolverhampton | czerczesow
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz