Aktualności
 
Trzech legionistów trafi do Zagłębia?
 
20. grudnia 2015, 11:38
źródło: Legia.Net
 
Zagłębie Sosnowiec, które stoi przed szansą walki o awans do ekstraklasy, chce zimą wzmocnić swój skład. Wszystko wskazuje na to, że na zasadzie wypożyczenia mogą do I-ligowego zespołu trafić kolejni trzej piłkarze warszawskiej Legii.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

W rundzie jesiennej barwy Zagłębia reprezentowało już dwóch legionistów – Jakub Arak i Przemysław Mizgała. Jak donosi serwis Legia.Net, wiosną mają do nich dołączyć kolejni trzej – Mateusz Wieteska, Robert Bartczak i Michał Kopczyński.

Działacze Zagłębia nie ukrywają, że mają plany wypożyczenia kolejnych zawodników warszawskiej Legii. - Nie są to zawodnicy wyjściowej jedenastki, ale wszyscy mają już za sobą debiut na najwyższym szczeblu rozgrywek i nawet zdążyli w tej ekstraklasie trochę pograć. Na razie nie podajemy ich nazwisk. Pojadą jeszcze z Legią na dwa obozy przygotowawcze i najprawdopodobniej zaraz potem dołączą do nas. To będą nasze jedyne nabytki zimowe. Mamy szeroką i wyrównaną kadrę, a do tego zdolną i obiecującą młodzież - mówi prezes Zagłębia, Marcin Jaroszewski.

Ostateczną decyzję, co do przyszłości Wieteski, Kopczyńskiego i Bartczaka podejmie trener Legii Stanisław Czerczesow. Tak jak w przypadku Araka, który także poleci na zimowe zgrupowania z warszawskim zespołem. W Sosnowcu liczą na to, że młody napastnik pomoże Zagłębiu także wiosną.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz