Aktualności
 
Kolejny napastnik z III ligi hiszpańskiej w ekstraklasie
 
10. grudnia 2015, 08:08
źródło: własne/pogonszczecin.pl
 

Po Airamie Lopezie Cabrerze, który latem podpisał kontrakt z Koroną Kielce, na występy w ekstraklasie ma szanse kolejny napastnik, który na co dzień występuje w III lidze hiszpańskiej. Tym razem chodzi o Pogoń Szczecin i Ismę Traorę.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćTraore przyjechał na testy do zespołu "Portowców" z kompletnie nieznanego dla polskich kibiców klubu – FC Olot. Hiszpański III-ligowiec jest jednak zapleczem Espanyolu Barcelona, do którego należy karta zawodnicza 22-letniego napastnika z Wybrzeża Kości Słoniowej. Traore jest pierwszym zawodnikiem, który trafia na testy do Pogoni w ramach niedawno nawiązanej współpracy z klubem z Katalonii. Wkrótce w Szczecinie mają pojawić się następni piłkarze, spośród których trener "Portowców" Czesław Michniewicz będzie mógł wybrać sobie tych, którzy będą wzmocnieniem dla jego zespołu.

Na pierwszy ogień idzie Traore. W Szczecinie będzie trenował do końca tygodnia. Jeśli przekona do swoich umiejętności trenera Michniewicza, wróci w styczniu i pojedzie z Pogonią na zimowe zgrupowania. - Traore będzie trenował z nami do końca tygodnia. Jego przylot do Polski to efekt naszej kooperacji z Espanyolem. Piłkarz obecnie jest zawodnikiem jednej z drużyn ściśle współpracujących z katalońskim klubem – mówi dyrektor sportowy Pogoni Maciej Stolarczyk.

 
 
Słowa kluczowe: traore | pogon | szczecin | espanyol | michniewicz | olot | stolarczyk
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz