Aktualności
 
Newcastle chce każdego
 
12. maja 2020, 23:50
autor: Rafał Kępa
 
Wygląda na to, że latem Newcastle United ma zamiar kupić całą plejadę piłkarskich gwiazd. Tak przynajmniej można wywnioskować z medialnych doniesień. Teraz do listy \\\\\\\"nowych Srok\\\\\\\" dołącza napast


Kogo to już nie kupili arabscy szejkowie z Newcastle. Trenerów było kilku, ale wygląda na to, że zostanie nim Mauricio Pochettino. A gwiazdy? Bale, Coutinho, Vidal, a nawet Sancho. Podobno do ekipy "Srok" ma dołączyć każdy wartościowy zawodnik na świecie.
Oczywiście nowi właściciele już zapowiedzieli spore inwestycje, ale nie oznacza to, że kupią od razu Messiego, Mbappe i Ronaldo. Doskonale zdają sobie też sprawę ze swoich ograniczeń, a przede wszystkim braku gry w europejskich pucharach, która blokuje wielu zawodników.
Dlatego wybierają także zawodników, którzy mają coś do udowodnienia (Bale, Coutinho) czy takich, którzy nie są w pierwszym szeregu gwiazd, ale podniosą poziom gry drużyny.
Wśród nich jest niewątpliwie Bertrand Traore. Napastnik rodem z Burkina Faso pasuje w sumie nawet do obu grup. Bo co prawda jest w miarę ważnym ogniwem Olympique, ale gra słabiej niż zaraz po transferze z Chelsea. Do tego jego powrót do Premier League byłby świetną okazją do przekonania niedowiarków.
 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
Przeczytaj również zamknij okno