Aktualności
 
Lech już stracił nadzieję, będzie pożegnanie?
 
2. grudnia 2015, 21:13
źródło: CanaL+ Sport
 

Coraz mniej wskazuje na to, że Kasper Hamalainen pozostanie w Lechu Poznań. Można śmiało powiedzieć, że szanse na to są już tylko iluzoryczne. Działacze mistrza Polski są już przygotowani, że Fin będzie ich zawodnikiem tylko do końca roku.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćZ końcem grudnia wygasa jego kontrakt, który mimo wielu prób ze strony działaczy Lecha, nie został przedłużony. - Sprawa wygląda tak, że dla Kaspera cały czas drzwi pozostają otwarte. Ale jego umowa wygasa za miesiąc i wszystko zmierza do tego, że się rozstaniemy. Rozmowy cały czas się toczą, ale od dłuższego czasu nie przynoszą żadnego rezultatu. Teraz piłeczka jest po stronie Hamalainena. On musi sobie sam poukładać w głowie, czego tak naprawdę chce – przekonuje wiceprezes Lecha Piotr Rutkowski.

Nadzieje na to, że w ostatniej chwili uda się dogadać i "Hama" zostanie w Lechu są bardzo nikłe. - Jesteśmy przygotowani na jego odejście. Biorąc pod uwagę niepewną przyszłość Fina w naszym zespole, już latem przeprowadziliśmy transfer Macieja Gajosa z Jagiellonii Białystok, który z powodzeniem może go zastąpić. Jeśli jednak Hamalainen zdecyduje się pozostać, nikt przed nim nie zamknie drzwi. Wszyscy będziemy zadowoleni, bo to piłkarz wyjątkowy. Ale w tej chwili sytuacja wygląda tak, że musimy być gotowi na jego odejście – mówi szef "Kolejorza".

 
 
Słowa kluczowe: hamalainen | lech | poznan | rutkowski | urban
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz