Aktualności
 
Ajax sprowadzi poważnego rywala Milikowi?
 
28. października 2015, 01:41
źródło: własne
 
Jak donoszą holenderskie media, Ajax Amsterdam planuje sprowadzić zimą kolejnego napastnika, który mógłby konkurować o miejsce w podstawowym składzie z Arkadiuszem Milikiem. Wybór padł na gwiazdę reprezentacji Paragwaju Oscara Cardozo.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować32-letni Cardozo jest obecnie zawodnikiem Trabzonsporu, gdzie jednak nie zawsze gra w wyjściowym składzie. To jest mocno frustrujące dla byłej gwiazdy Benfiki Lizbona, która chce zimą zmienić otoczenie. Sytuację chce wykorzystać Ajax, który od dawna miał ochotę na zatrudnienie paragwajskiego snajpera u siebie. Cardozo miałby stanowić poważną konkurencję dla Milika, który obecnie, przynajmniej zdaniem działaczy Ajaxu, nie ma w zespole wartościowego zmiennika.

Co prawda latem Ajax wypożyczył z Arsenalu młodego napastnika Yayę Sanogo, ale już wiadomo, że pobyt Francuza w klubie z Amsterdamu jest wielką pomyłką. 22-letni piłkarz nie może zaaklimatyzować się w holenderskiej Eredivisie i zamiast być wzmocnieniem ekipy prowadzonej przez trenera Franka de Boera, jest ogromnym rozczarowaniem. Sanogo jest wypożyczony do końca sezonu, ale jeśli uda się ściągnąć Cardozo do Amsterdamu, to francuski snajper będzie musiał pakować się w drogę powrotną do Arsenalu już zimą. Wszystko wskazuje na to, że Ajax skróci jego wypożyczenie i odeśle do Anglii przed terminem.
 
 
Słowa kluczowe: milik | cardozo | ajax | sanogo | trabzonspor
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
Cardozo gwiazdą reprezentacji Paragwaju? Oglądaliście w ogóle jakieś mecze po MŚ 2010?
 
 
tiktak dodał(a), w czwartek 12. listopada 2015 o godzinie 18:03